David Chang

Oyunculuk

David Chang

Doğum tarihi
(49 yaşında)
Doğum yeri
Arlington, Virginia, USA
Emeği Geçenler
28 yapım

Biyografi

David Chang is an American restaurateur, author, podcaster and television personality. He is the founder of the Momofuku restaurant group. In 2009, Momofuku Ko was awarded two Michelin stars, which it has retained each year since.

Öne çıkan yapımı

Bilindiği Yapımlar

Rol aldığı yapımlar 26

YılBaşlıkRol
2026 The Detour with David Chang Dizi Host (6 böl)
2024 Dinner Time Live with David Chang Dizi Self - Host (51 böl)
2024 Chrissy & Dave Dine Out Dizi Self - Host (5 böl)
2023 Secret Chef Dizi Self - Contestant (10 böl)
2022 Worth Dizi David Chang (5 böl)
2021 The Next Thing You Eat Dizi Self (6 böl)
2021 Anthony Bourdain Üzerine Bir Film Film Self - Chef / Friend
2020 Who Wants to Be a Millionaire Dizi Self - Contestant, Self - Guest (2 böl)
2020 Some Good News Dizi Self (1 böl)
2019 Breakfast, Lunch & Dinner Dizi Self (4 böl)
2019 The Kelly Clarkson Show Dizi Self - Guest (2 böl)
2019 The Chef Show Dizi Self (2 böl)
2018 Ugly Delicious Dizi Self (12 böl)
2016 Worth It Dizi Himself (1 böl)
2016 City of Gold Film Self
2016 Billions Dizi David Chang (1 böl)
2015 The Late Show with Stephen Colbert Dizi Self (1 böl)
2015 Chef's Table Dizi Self (1 böl)
2015 Hot Ones Dizi Self (1 böl)
2014 BoJack Horseman Dizi Elefino Customer (voice) (1 böl)
2014 The Tonight Show Starring Jimmy Fallon Dizi Self - Guest (2 böl)
2012 The Mind of a Chef Dizi Self (16 böl)
2011 Top Chef Canada Dizi Self (1 böl)
2009 MasterChef Australia Dizi (1 böl)
2006 Top Chef Dizi Himself - Guest Judge (1 böl)
2003 Jimmy Kimmel Live! Dizi Self - Guest (2 böl)

Ekip kadrosu 5

YılBaşlıkGörev
2026 The Detour with David Chang Dizi Executive Producer, Creator (1 böl)
2023 Secret Chef Dizi Executive Producer (10 böl)
2023 Drag Me to Dinner Dizi Executive Producer (10 böl)
2022 Chefs vs Wild Dizi Executive Producer (8 böl)
2018 Ugly Delicious Dizi Executive Producer (12 böl)
ask2cinemadb'a Sor