Mark Rober

Υποκριτική

Mark Rober

Γεννήθηκε
(ηλικία 46)
Τόπος γέννησης
Brea, California, USA
Συντελεστές
13 τίτλοι

Βιογραφία

American YouTuber, engineer, inventor, and educator.

Σημαντικότερα έργα

Γνωστός για

Συμμετοχές ως ηθοποιός 13

ΈτοςΤίτλοςΡόλος
2026 Camp CrunchLabs Τηλεόραση Himself (8 επ.)
2026 Ζωντανά από τον Ουρανοξύστη Ταινία Self
2025 Elmo and Mark Rober's Merry Giftmas Ταινία Mark Rober
2025 Mark Rober's CrunchLabs Τηλεόραση (14 επ.)
2025 Cartoonified! With Phineas and Ferb Τηλεόραση Mark Rober (voice) (1 επ.)
2023 Mark Rober's Revengineers Τηλεόραση Self (8 επ.)
2023 This Is Mark Rober Τηλεόραση Self (6 επ.)
2020 ShaqAttack Ταινία Self
2020 Dear Class of 2020 Ταινία Self
2020 Josh Gates Tonight Τηλεόραση Self (1 επ.)
2015 Hot Ones Τηλεόραση Self (1 επ.)
2009 The Streamy Awards Τηλεόραση Self (1 επ.)
2003 Jimmy Kimmel Live! Τηλεόραση Self (1 επ.)

Συντελεστές συνεργείου 2

ΈτοςΤίτλοςΑρμοδιότητα
2025 Elmo and Mark Rober's Merry Giftmas Ταινία Producer
2023 Mark Rober's Revengineers Τηλεόραση Executive Producer (8 επ.)
Ρωτήστε το ask2cinemadb